Titles you rated
ArgoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0