Movies
Ratings
64
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5