Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0