Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5