Series
Ratings
80
The MiddleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The Big CRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 5.0
The Big CRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5