Movies
Ratings
17
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0