Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
19-NineteenRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5