Movies
Ratings
244
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Official SecretsRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 4.5
OrlandoRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
JulietaRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0- The Starry nightRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
AmyRated ★ 5.0
American UltraRated ★ 4.0