Movies
Ratings
1016
MidsommarRated ★ 3.0
Viva EroticaRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Bullet in the HeadRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
29+1Rated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5