Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5