Movies
Ratings
598
If OnlyRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
The Turin HorseRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.0- Madonna : Like A VirginRated ★ 4.0
The Angels ShareRated ★ 3.5
Barney's VersionRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 2.5
DeliciousRated ★ 2.5