Titles you rated
SignRated ★ 5.0
KairosRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5