Titles you rated
Licorice PizzaRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 1.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.0
TenetRated ★ 1.0
The Lion King at the Hollywood BowlRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
GlassRated ★ 1.5
SplitRated ★ 2.5