Titles you rated
밤의 여왕Rated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Just Do It!Rated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.5
TyphoonRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Shadowless SwordRated ★ 2.5- Mr. ButterflyRated ★ 2.5
Modern BoyRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 3.0
- Boys Goes To HeavenRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
FateRated ★ 2.5