Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 1.0
Like Father, Like SonRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0