Movies
Ratings
100
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 4.5
True GritRated ★ 2.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 1.5
CasinoRated ★ 2.0
Temple GrandinRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
VertigoRated ★ 2.5