Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
FameRated ★ 1.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.5
The Name of the RoseRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
HerbRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 3.0
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 3.0