Titles you rated
AshfallRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5