Movies
Ratings
177
SearchingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5