Series
Ratings
20- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0