Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
NextRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0