Series
Ratings
34
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0