Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 0.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
AirRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0