Series
Ratings
90
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5