Titles you rated
SerenaRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5