Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5- おせんRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.0
- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5- プライドRated ★ 4.0
- Elite YankeeRated ★ 1.5
- 철판소녀 아카네Rated ★ 2.5
- ROOKIES SpecialRated ★ 4.0
- Holy LandRated ★ 4.5