Titles you rated
Midnight MassRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0