Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
Golden CrossRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 3.0
Angel's RevengeRated ★ 1.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5