Movies
Ratings
283
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0