Movies
Ratings
218
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.5
25th HourRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 5.0