Series
Ratings
32
One Punch ManRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Fresh Off the BoatRated ★ 0.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5