Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5