Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5