Movies
Ratings
186
District 9Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0