Series
Ratings
23
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
WeedsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5