Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
White LiesRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5