Movies
Ratings
104
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0