Titles you rated
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Nasu: Summer in AndalusiaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0