Movies
Ratings
387
GreenlandRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0