Movies
Ratings
167
MidwayRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0