Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
An American CrimeRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5