Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0