Movies
Ratings
604
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.5