Series
Ratings
103
Wedding PeachRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5