Titles you rated
The GiftRated ★ 5.0
Stay AliveRated ★ 5.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 5.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.5- Bride of ChuckyRated ★ 3.5
Pitch BlackRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 5.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 4.5
Army of DarknessRated ★ 5.0
The FrightenersRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.5
BraindeadRated ★ 5.0
VirusRated ★ 4.5