Movies
Ratings
147
The TargetRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
ActRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 4.0