Series
Ratings
64
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0