Movies
Ratings
58
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Astro BoyRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0