Movies
Ratings
208
The HostRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0