Titles you rated
ContagionRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0